The Bulgarian Metallica Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Bulgarian Metallica Forum

..Where the music is everything
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Година след София

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
fade2black

fade2black


Брой мнения : 59
Join date : 11.05.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Година след София Empty
ПисанеЗаглавие: Година след София   Година след София Icon_minitimeНед Юли 26, 2009 3:04 am

Днес става 1 година откакто Металика бяха на гости в София. Не се учудвайте, помня важни събития в живота си Very Happy

Аз лично този концерт никога няма да го забравя, не само защото ми беше първия. Преди него бях чувала само 1 песен на бандата - Master Of Puppets, и то защото един приятел ме накара ( хареса ми Laughing ). Този концерт ме запали по "праведната музика".

Още си спомням колко бях щастлива след концерта, докато чаках заедно с майка ми ( на която дължа този си концерт, тя ме накара да отида със нея, а аз така се дърпах...) автобуса. Приятелите ми сигурно вече ме намразиха ( Laughing ), защото постоянно говоря за Металика. Някои от тях даже станаха фенове Laughing Tози ден наистина промени живота ми.

Единственото, за което съжалявам е, че не чух повече парчета на бандата преди концерта или не си изтеглих Грейтест Хитс. Тогава бях луда по Куйн (преобразяването от неутрален слушател на музика към фен на рока започна Laughing ). Та да се върна на тоза, за което съжалявам. Съжалявам, че не направих тези действия, защото макар и малко щеше да има някаква еуфория около концерта. Смисъл, Вие, тези, който сте били фенове и преди шоуто, сте го очаквали с нетърпение. А аз само мрънках на майка си, че тя ме е накарала да ходя с нея. Но въпреки всичко, когато стигнахме до Васил Левски, имах някакво такова чувство, че няма да съжалявам след това и ... абе имаше някакво такова чувство на любопитство. Не съжалявах....

Та стига съм писала, че като почна нямам спирачки Laughing Благодаря на тези, които са ми прочели мислите. Надявам се и вие да имате кво да кажете по темата. Smile Също така се надявам Металика да си спазят обещанието и да се върнат в България. Всички помним думите на Ларс... Wink
Върнете се в началото Go down
FrantiC

FrantiC


Брой мнения : 15
Join date : 13.05.2009
Age : 31
Местожителство : Прник

Година след София Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Година след София   Година след София Icon_minitimeПон Авг 03, 2009 4:18 pm

Shocked леле мина се една година Surprised Бързо минава времето.Имам чуството ,че беше миналата седмица .Нямам търпение пак да ги видя на живо bounce Arrow само дано да има някой да се намери някой да ги покани догодина (надеждата умира последна ) .... а дойдат ли .... малееее каква разбивация ще е само ... не ми се мисли . Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Година след София
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Bulgarian Metallica Forum :: Metallica :: Metallica-
Идете на: