The Bulgarian Metallica Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Bulgarian Metallica Forum

..Where the music is everything
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)

Go down 
+4
kikito_germany
Brody-Dalle
Escape~
Емо [Dreamer]
8 posters
АвторСъобщение
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:19 pm

Напоследък ужасно нашумя поредицата на Стефани Майер - Здрач.

Всеки, който е чел книгите, а и гледал филмът по първата от тях (засега са четири) предполагам е останал доволен поне до някаква част, така че знаете.. Discuss it Razz


Последната промяна е направена от Емо [Dreamer] на Съб Авг 29, 2009 3:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Escape~




Брой мнения : 11
Join date : 09.05.2009
Age : 27
Местожителство : home^^

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПон Май 11, 2009 12:27 am

Четох първите 2 книги, сегга чакам следващите. Мисля, че са доста интересни, грабнаха ме.
Но от друга страна тази мания ме дразни малко. Има хора, чиито основни теми за разговор са здрач, здрач, здрач и здрач. Започва да писва.
Но все пак книгите са добри.


x
Върнете се в началото Go down
Brody-Dalle

Brody-Dalle


Брой мнения : 21
Join date : 06.05.2009
Местожителство : Right Next Door 2 Hell

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:23 am

Книгите са доста добри , но манията е ужасно дразнеща ..
Особено ме нервят 12 годишните пикли , превъзнасящи се по Едуард ..
апф ..
Върнете се в началото Go down
kikito_germany

kikito_germany


Брой мнения : 24
Join date : 12.05.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 5:44 pm

Напълно със съгласна с Надето. ^^^
Върнете се в началото Go down
Phantomlord

Phantomlord


Брой мнения : 125
Join date : 13.05.2009
Местожителство : The Fryed ends of Sanity

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 15, 2009 2:40 am

Да,наистина стана голяма мания по този филм ... аз лично съм негативно настроен към него!Книгата съм чувал че е много по-добра от филма.Абе като цяло този филм стана точно като Токио Хотел ... отврат е тая мания на 12-14 годишните маници и маниачки Very Happy Twisted Evil Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 15, 2009 2:48 am

За незнаещите книгите всъщност са четири :Р

Първата се казва Здрач, втората Новолуние, третата Затъмнение и четвъртата Зазоряване :Р Мен кориците много ми харесват бду..рядко се виждат толкова стилни корици (:

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Twilight_book_cover


Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) 41zC5-4gHCL._SL500_

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) 56411520

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) 300_331497


Последната промяна е направена от Емо [Dreamer] на Съб Авг 29, 2009 3:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Brutality.

Brutality.


Брой мнения : 108
Join date : 06.05.2009
Местожителство : over the dawn

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 15, 2009 3:09 am

...всъщност са пет, но петата е в зародиш, а в нея са събрани първите четири, но разказани от гледна точка на Едуард. Smile
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/vreality
Phantomlord

Phantomlord


Брой мнения : 125
Join date : 13.05.2009
Местожителство : The Fryed ends of Sanity

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 15, 2009 3:46 am

Обаче верно наистина кориците са много добри!И си личи на всяка една стила на автора Wink
Върнете се в началото Go down
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПон Май 18, 2009 5:40 pm

Днес излезе Затъмнение - третата книга от поредицата (: След малко отивам да си я купя ^^ Казват че на външен вид е много добра и хартията била много хубава (: Дано и преводът да е свестен (:


Последната промяна е направена от Емо [Dreamer] на Съб Авг 29, 2009 3:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Escape~




Брой мнения : 11
Join date : 09.05.2009
Age : 27
Местожителство : home^^

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeВто Май 19, 2009 12:10 am

Емо [Dreamer] написа:
Днес излезе Затъмнение - третата книга от поредицата (: След малко отивам да си я купя ^^ Казват че на външен вид е много добра и хартията била много хубава (: Дано и преводът да е свестен (:

За малко да забравя cyclops
Утре задължително отивамм ^^
cheers
Върнете се в началото Go down
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeВто Май 19, 2009 1:12 am

И аз оставям за утре понеже в Пингвините в Русе така казаха..утре 9:30 xD


Последната промяна е направена от Емо [Dreamer] на Съб Авг 29, 2009 3:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Thy Flesh Consumed

Thy Flesh Consumed


Брой мнения : 64
Join date : 06.05.2009
Age : 33
Местожителство : Ветровитият град

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeВто Май 19, 2009 1:46 am

По кориците си личи, че е писала жена.


ПС. Не, не говорим за името, което е написано там.
Върнете се в началото Go down
Mirellica

Mirellica


Брой мнения : 48
Join date : 28.05.2009

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 6:29 am

Чела съм ги всичките.
Добри книги.
Лекички са и пристрастяващи, но не кой знае какво.
Филмът е отвратително тъп, заедно със медията и 10 годишните лапета припадащи по Едуард.
Върнете се в началото Go down
Phantomlord

Phantomlord


Брой мнения : 125
Join date : 13.05.2009
Местожителство : The Fryed ends of Sanity

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 8:38 pm

И аз не ги понасям тия лигавщини ... голяма мания стана и всичко се развали cyclops cyclops
Върнете се в началото Go down
Brutality.

Brutality.


Брой мнения : 108
Join date : 06.05.2009
Местожителство : over the dawn

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:12 am

И като говорим за Едуард-манията и момичетата между 10 и 14 години... http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=249349 Laughing
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/vreality
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:26 am

Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Емо [Dreamer]
Admin
Емо [Dreamer]


Брой мнения : 199
Join date : 05.05.2009
Age : 33
Местожителство : Rousse, Bulgaria

Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 3:09 pm

Ее..тук нищо няма да ти направим :Р върви във форума на Здрач и кажи че Робърт Патинсън или Едуард са боклуци ..през монитора ще те убият Very Happy

Aз сега се чудя да почна ли четвъртата книга на пс или да чакам да излезе..много ми е интересно пък на мене какво ще стане (:

Съвет към всички: прочетете втората книга до половината и от там започва интересното Wink
Върнете се в началото Go down
https://metallica-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)   Twilight ..приказка за вампири и вълци ;) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Twilight ..приказка за вампири и вълци ;)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Bulgarian Metallica Forum :: Разни :: Книги-
Идете на: